156-B25CA3
ALLEN BRADLEY
SKU: RKD3431776
156-B25CA3
SOLID STATE POWER CONTACTOR
24 - 275 VAC
25 A
24 - 190 VDC COIL
2 total in stock
Repair Yours
Total Stock Available:
6 units
Call Now
100% Genuine