CA7-16E-10-24E
SPRECHER & SCHUH
SKU: RKD2882427
CA7-16E-10-24E
CONTACTOR RELAY
TYPE CA7 SERIES
NON-REVERSING
3P
32A
600V
AC-3 / 16A
AC-1 / 32A
24VDC COIL
1NO
2 total in stock
Repair Yours
Total Stock Available:
6 units
Call Now
100% Genuine