ERG-1FJS472E
MATSUSHITA ELECTRIC
SKU: RKD750307
ERG-1FJS472E
RESISTOR
4.7K OHM
1W
5%
METAL OXIDE FILM
AXIAL
2.8MM X 9MM
ROHS3 COMPLIANT
Call Now
100% Genuine