HS-060-120
ANLY ELECTRONICS
SKU: RKD2707838
HS-060-120
HEATSINK
EXTRUDED
Y
GOLDEN
L: 120MM
W: 80MM
H: 50MM
ALUMINIUM
Call Now
100% Genuine