LHL36125
SCHNEIDER ELECTRIC
SKU: RKD1163604
LHL36125
CIRCUIT BREAKER
LH
UNIT MOUNT
125A
3 POLE
25KA
600VAC
50KA
250VDC
2 total in stock
Repair Yours
Total Stock Available:
6 units
Call Now
100% Genuine