LHL36250
SCHNEIDER ELECTRIC
SKU: RKD1163610
LHL36250
MOLDED CASE CIRCUIT BREAKER
LH SERIES
250A
3 POLE
600 VAC
25KA
250VDC
50KA
LUGS
2 total in stock
Repair Yours
Total Stock Available:
6 units
Call Now
100% Genuine