MAL205356471E3
VISHAY
SKU: RKD3220969
MAL205356471E3
ELECTROLYTIC CAPACITOR
LONG LIFE
053 PEC-PW SERIES
CAPACITANCE: 470UF
TOLERANCE: 20%
VOLTAGE: 400V DC
40 MM
ESR: 0.34 OHM
ROHS COMPLIANT: YES
Call Now
100% Genuine