REF100-11/14
EBM PAPST
SKU: RKD431645
REF100-11/14
DC MOTORIZED IMPELLER
100 X 25MM
24V
BLOWER TYPE:MOTORIZED IMPELLER
SUPPLY VOLTAGE:24V
CURRENT TYPE:DC
FAN FRAME SIZE:100MM
EXTERNAL DEPTH:25MM
FLOW RATE
METRIC:86M /H
IMPERIAL:50.6CU.FT/MIN
NOISE RATING:63DBA
ROHS COMPLIANT: YES
Call Now
100% Genuine