SBCHE43R3K
TE CONNECTIVITY
SKU: RKD367879
SBCHE43R3K
THROUGH HOLE WIREWOUND RESISTOR
SBC-SERIES
4 W
3.3 OHM
TOLERANCE: 10%
3.6 V
AXIAL LEADED
ROHS COMPLIANT: YES
Call Now
100% Genuine