SLLP14-980P88
BANNER ENGINEERING
SKU: RKD102044
SLLP14-980P88
89676 - EZ-SCREEN LS
PAIR
RESOLUTION: 14 MM
RANGE: 12 M (40 FT)
DEFINED AREA: 980 MM (38.6 IN)
HOUSING: YELLOW
CONNECTION: 8-PIN M12 300 MM PIGTAIL QD
2X OSSD
EDM
FAULT OUT &
FAULT RESET
2 total in stock
Repair Yours
Total Stock Available:
6 units
Call Now
100% Genuine