TAF8510535
NIPPON
SKU: RKD2178604
TAF8510535
NEEDLE ROLLER BEARING
85 MM INSIDE DIAMETER
105 MM OUTSIDE DIAMETER
35 MM WIDTH
SINGLE ROW
STEEL
Call Now
100% Genuine