WF120-95B410
SICK
SKU: RKD1059301
WF120-95B410
PHOTOELECTRIC FORK SENSOR
PNP/NPN
10 KHZ SWITCHING
INFRARED LIGHT (LED)
120 MM SLOT WIDTH
95 MM DEPTH
10-30 VDC
4-PIN M8 CONNECTOR
ALUMINIUM HOUSING
IP65
Ralakde 2 year warranty
Repair Yours
Total Stock Available:
6 units
Across 1 locations
โข Ships from: Best available location
Click "Get Quote" or call us for the latest pricing and availability.
100% Genuine